Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia dla firm, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry szkolenioweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Teresa Grzegorzewska. Razem z ekipą psychologów prowadzimy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla przedsiebiorców, oraz kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze międzynarodowe programy przygotują Waszych pracowników, lub dzieci na wyjazdy i do codziennego życia za granicą.

Już w czasie nauki na studiach interesowałem się bardzo tematyką związaną z HR, dzięki czemu znalazłam ciekawą posadę w firmie która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Dalsze miejsca pracy to nowe doświadczenia, oraz dalsze punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy między innymi się zajmowałam rekrutacją pracowników na wiele stanowisk, a także tworzeniem programów lojalnościowych. Obecnie nawiązałam współpracę z paroma szkołami jako ekspert spraw pracowniczych.

Poszerzając intensywnie posiadane umiejętności fachowe podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu sama mogę teraz zajmować się szkoleniami i warsztatami z zagadnień związanych z rekrutacją, które także uwzględniają tematykę związaną z prawem. Jednym z ciekawszych momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy bardzo się przydaje uzyskane z takim trudem wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie byłam przekonana, czy prawo pracy, które skończyłam będzie w jakiś sposób przydatne w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Okazało się jednak że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

Przez to właśnie postanowiłam zacząć doktoranckie studia w SGH. Na dzień dzisiejszy zaczęłam trzeci rok, i przymierzam się powoli do obrony doktorskiej pracy. Jestem całkowicie przekonana, że zakończenie tego etapu nauki dostarczy mi naprawdę dużo możliwości zawodowych.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w prelekcjach i spotkaniach. Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracować z prasą i telewizją, gdzie prezentuję rozmaite publikacje na tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Dodam jeszcze że jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Dwaj moi chłopcy niejednokrotnie są naprawdę męczący, jednak obserwowanie jak szybko dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć coraz to nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Na szczęście dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Szkolenia naukowe

Szkolenia naukowe

Szkolenia anglojęzyczne Przez ostatnie 10 lat nasi trenerzy wzięli udział w poniższych kongresach, szkoleniach a także wyjazdach międzynarodowych: Young Computer Scientists (ICYCS), 9. w 2008 ro

Zarezerwuj swoje szkolenia i warsztaty

Zarezerwuj swoje szkolenia i warsztaty

Uprzejmie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z najbliższych kursów: Budowanie swojej profesjonalnej sieci - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Polańczyku, instruktor: Cecyli

Moja osobista misja

Moja osobista misja

Zarządzanie zasobami ludzkimi i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, przy jakich większość pracodawców nie do końca się odnajduje. Lekceważenie i instrumentalizm w stosun