Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia dla firm, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry szkolenioweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Teresa Grzegorzewska. Razem z ekipą psychologów prowadzimy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla przedsiebiorców, oraz kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze międzynarodowe programy przygotują Waszych pracowników, lub dzieci na wyjazdy i do codziennego życia za granicą.

Już w czasie nauki na studiach interesowałem się bardzo tematyką związaną z HR, dzięki czemu znalazłam ciekawą posadę w firmie która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Dalsze miejsca pracy to nowe doświadczenia, oraz dalsze punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy między innymi się zajmowałam rekrutacją pracowników na wiele stanowisk, a także tworzeniem programów lojalnościowych. Obecnie nawiązałam współpracę z paroma szkołami jako ekspert spraw pracowniczych.

Poszerzając intensywnie posiadane umiejętności fachowe podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu sama mogę teraz zajmować się szkoleniami i warsztatami z zagadnień związanych z rekrutacją, które także uwzględniają tematykę związaną z prawem. Jednym z ciekawszych momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy bardzo się przydaje uzyskane z takim trudem wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie byłam przekonana, czy prawo pracy, które skończyłam będzie w jakiś sposób przydatne w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Okazało się jednak że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

Przez to właśnie postanowiłam zacząć doktoranckie studia w SGH. Na dzień dzisiejszy zaczęłam trzeci rok, i przymierzam się powoli do obrony doktorskiej pracy. Jestem całkowicie przekonana, że zakończenie tego etapu nauki dostarczy mi naprawdę dużo możliwości zawodowych.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w prelekcjach i spotkaniach. Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracować z prasą i telewizją, gdzie prezentuję rozmaite publikacje na tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Dodam jeszcze że jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Dwaj moi chłopcy niejednokrotnie są naprawdę męczący, jednak obserwowanie jak szybko dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć coraz to nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Na szczęście dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Seminaria szkolne – wyjazdy do USA

Seminaria szkolne – wyjazdy do USA

Nasza agencja organizuje seminaria i programy wyrównawcze dla dzieci przeprowadzających się wraz z opiekunami prawnymi do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na uznawaną przez instytucje edukacy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Szkolenia naukowe

Szkolenia naukowe

Szkolenia anglojęzyczne Przez ostatnie 10 lat nasi trenerzy wzięli udział w poniższych kongresach, szkoleniach a także wyjazdach międzynarodowych: Young Computer Scientists (ICYCS), 9. w 2008 ro