Pracodawcy dla NGO

Wespół z Fundacją Training Projects gorąco namawiamy do zgłaszania się w projekcie „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę dostać od fundacji całkowicie darmowe warsztaty edukacyjne – jako upominek w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Do tej pory treningi rozlosowano wśród ośmiu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma ma prawo wybrać lokalizację kursu, dogodną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze – temat warsztatu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od komunikacji i współpracy, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Jak na razie z proponowanej pomocy skorzystali: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, Agrainvest Sp. z o.o, Centrum Kształcenia Praktycznego w Stalowej Woli, Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach.

Wspierane akcje: Uskrzydlone lata, Jeszcze Cię z@skoczą, Willkommen w urzędzie, Rozwój potencjału zasobów ludzkich Podkarpacia poprzez szkolenia, Kompetentny Specjalista ds. Kadr i Płac – program rozwoju kompetencji zawodowych pracowników 45+

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit przygotowujemy w obiektach kongresowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Tren w Karłowicach i Wysoki Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest instytucja coachingowa Szkoła Zarządzania z Katowic. To najlepsza firma w tematyce gier edukacyjnych, spotkań team building i wybranych treningów z zakresu zarządzania. Wspólnie proponujemy Państwu następujące rozwiązania:

– Profesjonalne gry biznesowe z obszaru kierowania projektem, zarządzania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, LEAN manufacturing a także sprzedaży i polityki handlowej

– Oparte na zabawach terenowych spotkania integracyjny o edukacyjnym odcieniu – scenariusze uczące umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy kształtowania relacji międzyludzkich.

– Warsztaty z zarządzania z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, przywództwo, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz tematyka handlowa

Jako współpracownik tej organizacji zapewniamy rabat na powyższe narzędzia – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto chętnie przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.