Kursy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza jednostka organizuje kursy i programy egzaminacyjne dla studentów relokujących się do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na płynną aplikacje do anglojęzycznej szkoły - collegu. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. te seminaria: 

Charakterystyka kursów nr F59/USA:

Seminaria terapii oddechowej zapewniają studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z pacjentami, którzy mają trudności z oddychaniem lub inne zaburzenia sercowo-płucne. Tematy obejmują zazwyczaj identyfikację wad i nieprawidłowości w układzie krążeniowo-oddechowym, zrozumienie różnych metod terapii i zrozumienie, jak używać specjalnego sprzętu. Dawniej znane jako opieka nad sportowcami, Warsztaty medycyny sportowej profesjonalnie dostarczają słuchaczom podstawowych kompetencji i umiejętności w zakresie zrozumienia i wykonywania zadań terapeutycznych, które zostałyby wyznaczone przez trenera sportowego lub fitness. Omawiane tematy mogą obejmować taping i bandażowanie, właściwe stosowanie wyściółki ochronnej, modalności leczenia, anatomię i fizjologię oraz terminologię medyczną. Studenci mogą nauczyć się mierzyć wytrzymałość sercowo-oddechową, siłę mięśni i wytrzymałość, elastyczność, skład ciała i ciśnienie krwi. Bardziej zaawansowane tematy mogą obejmować ocenę urazów, fazy leczenia oraz użycie ćwiczeń i sprzętu, aby pomóc w regeneracji zawodników po kontuzji.

Charakterystyka kursów nr E89/USA:

Seminaria z zakresu zarządzania systemami informatycznymi Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z systemami informacji zarządczej. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr F21/UK:

Szkolenia z informacjami o zdrowiu i miejscu pracy zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z informacją zdrowotną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr E53/USA:

Niezależne studia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z bezpieczeństwem i ochroną społeczeństwa. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr N54/UK:

Programy Computing Systems oferują szeroką eksplorację wykorzystania komputerów w różnych dziedzinach. Kursy te mają szeroki zakres treści, ale zazwyczaj obejmują wprowadzanie systemów robotyki i sterowania, projektowanie wspomagane komputerowo, systemy wytwarzania wspomagane komputerowo i inne technologie komputerowe związane z aplikacjami przemysłowymi.

Definicja kursów nr I52/USA:

Warsztaty te obejmują konkretne tematy związane z zawodami obejmującymi konserwację i naprawy pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, takimi jak autobusy i ciężarówki. Temat (lub kilka ściśle powiązanych tematów) dotyczących mechaniki wysokoprężnej jest szczegółowo omówiony w tego typu kursie.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Wsparcie dla przedsiębiorstw na szkolenia

Wsparcie dla przedsiębiorstw na szkolenia

Spis wniosków, które będą miały przyznaną pomoc finansową w tym kwartale:Wszechstronne unowoczesnienie modeli B2B w zakresie działalności wdrażania i instalowania systemów parkingowych oraz

Seminaria szkolne – wyjazdy do USA

Seminaria szkolne – wyjazdy do USA

Nasza agencja organizuje seminaria i programy wyrównawcze dla dzieci przeprowadzających się wraz z opiekunami prawnymi do Ameryki lub Anglii. Dają szansę one na uznawaną przez instytucje edukacy