Kursy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza jednostka organizuje kursy i programy egzaminacyjne dla studentów relokujących się do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na płynną aplikacje do anglojęzycznej szkoły - collegu. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. te seminaria: 

Charakterystyka kursów nr F59/USA:

Seminaria terapii oddechowej zapewniają studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z pacjentami, którzy mają trudności z oddychaniem lub inne zaburzenia sercowo-płucne. Tematy obejmują zazwyczaj identyfikację wad i nieprawidłowości w układzie krążeniowo-oddechowym, zrozumienie różnych metod terapii i zrozumienie, jak używać specjalnego sprzętu. Dawniej znane jako opieka nad sportowcami, Warsztaty medycyny sportowej profesjonalnie dostarczają słuchaczom podstawowych kompetencji i umiejętności w zakresie zrozumienia i wykonywania zadań terapeutycznych, które zostałyby wyznaczone przez trenera sportowego lub fitness. Omawiane tematy mogą obejmować taping i bandażowanie, właściwe stosowanie wyściółki ochronnej, modalności leczenia, anatomię i fizjologię oraz terminologię medyczną. Studenci mogą nauczyć się mierzyć wytrzymałość sercowo-oddechową, siłę mięśni i wytrzymałość, elastyczność, skład ciała i ciśnienie krwi. Bardziej zaawansowane tematy mogą obejmować ocenę urazów, fazy leczenia oraz użycie ćwiczeń i sprzętu, aby pomóc w regeneracji zawodników po kontuzji.

Charakterystyka kursów nr E89/USA:

Seminaria z zakresu zarządzania systemami informatycznymi Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z systemami informacji zarządczej. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr F21/UK:

Szkolenia z informacjami o zdrowiu i miejscu pracy zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z informacją zdrowotną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr E53/USA:

Niezależne studia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z bezpieczeństwem i ochroną społeczeństwa. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr N54/UK:

Programy Computing Systems oferują szeroką eksplorację wykorzystania komputerów w różnych dziedzinach. Kursy te mają szeroki zakres treści, ale zazwyczaj obejmują wprowadzanie systemów robotyki i sterowania, projektowanie wspomagane komputerowo, systemy wytwarzania wspomagane komputerowo i inne technologie komputerowe związane z aplikacjami przemysłowymi.

Definicja kursów nr I52/USA:

Warsztaty te obejmują konkretne tematy związane z zawodami obejmującymi konserwację i naprawy pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, takimi jak autobusy i ciężarówki. Temat (lub kilka ściśle powiązanych tematów) dotyczących mechaniki wysokoprężnej jest szczegółowo omówiony w tego typu kursie.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Teresa Grzegorzewska. Razem z ekipą psychologów prowadzimy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla

Kursy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Kursy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Nasza jednostka organizuje kursy i programy egzaminacyjne dla studentów relokujących się do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na płynną aplikacje do anglojęzycznej szkoły - collegu.

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Bezpłatne szkolenia dla jednostek niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo